Artykuł sponsorowany

Nie tylko koktajle: co jeszcze można przygotować w blenderze?

Nie tylko koktajle: co jeszcze można przygotować w blenderze?

Mimo że blendery mogą przywodzić na myśl jedynie koktajle, to nie jest ich jedyne zastosowanie. Wysokiej jakości, wydajne urządzenie umożliwi przygotowywanie wyszukanych potraw. Blender oferujący korzystanie z różnorodnych funkcji jest kluczem do zaoszczędzenia czasu spędzanego w kuchni. Co, poza koktajlami, można przygotować w blenderze? Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia.

Jaki blender wybrać, aby robić wyszukane dania?

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że w blenderze można przygotować coś więcej niż zwykłe koktajle. Z urządzeń chętnie korzystają osoby, które nie lubią spędzać wielu godzin w kuchni, ale również miłośnicy poszukiwania nowych smaków. Jakie dania przygotujesz w blenderze? To zależy przede wszystkim od parametrów urządzenia oraz funkcji, które oferuje. Jeżeli chcesz używać blendera do tworzenia niecodziennych potraw, zwróć uwagę na prędkość obrotową ostrza. Ten parametr wpływa na to, z jakimi surowcami poradzi sobie urządzenie.

Z tego względu powinieneś postawić na blendery, które gwarantują przynajmniej 30 tysięcy obrotów na minutę. Coraz większą popularnością cieszą się wydajne, proste w obsłudze urządzenia, tj. Blendtec Designer 725. Blender kielichowy wykonuje 38 tysięcy obrotów na minutę, a przy tym oferuje korzystanie z sześciu funkcjonalnych programów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom blender posłuży Ci do przygotowywania nie tylko koktajli, ale również bogatych w witaminy, rozgrzewających zup.

Blendery to nie tylko koktajle

Jeżeli zależy Ci na przygotowywaniu w blenderze konkretnych dań, zwróć uwagę na funkcje, jakie oferuje dane urządzenie. Funkcja pulsacyjna świetnie sprawdzi się do wyrabiania gęstego ciasta. Z kolei termoodporność umożliwi tworzenie gorących potraw. Za pomocą odpowiedniego blendera przygotujesz również domowe lody. Wyjątkowy, naturalny smak uzyskasz po wciśnięciu jednego przycisku. Urządzenia są często wykorzystywane do tworzenia zdrowych past kanapkowych na bazie ciecierzycy.

W wysokiej jakości blenderze, który oferuje korzystanie z różnorodnych programów, przygotujesz oryginalne potrawy. Z tego względu warto zakupić wydajne urządzenie ze sprawdzonego źródła, np. od producenta blenderów kielichowych Blendtec. Projektując urządzenia, firma kieruje się funkcjonalnością, ale też wygodą użytkownika. W ten sposób powstają poręczne, nieduże i łatwe w obsłudze sprzęty. Wbrew pozorom w blenderze można przygotować wiele zaskakujących dań oraz przekąsek, tj. zdrowe masło orzechowe, domową mąkę czy rozgrzewające zupy idealne na jesień.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy