Materiał Partnera

Najwyższa jakość podnośników i ładowarek poświadczona szczegółowymi badaniami technicznymi

Najwyższa jakość podnośników i ładowarek poświadczona szczegółowymi badaniami technicznymi

Planując starannie dużą inwestycję budowlaną, wybór odpowiednich maszyn jest kwestią kluczową. Jeśli na samym początku postawimy na rozwiązania tanie i niesprawdzone, możemy być praktycznie pewni piętrzących się problemów na każdym etapie prowadzenia prac. Decydując się natomiast na sprzęt z górnej półki, zagwarantujemy sobie bezpieczną pracą na najwyższym poziomie.

Wynajem podestów roboczych i ładowarek teleskopowych

Inwestorzy kompletujący park maszynowy coraz częściej wybierają opcje wynajmu zamiast kupna maszyn na własność. Dlaczego? Powód jest oczywisty – oszczędność. Poza tym wynajem redukuje pokaźną liczbę formalności i odpowiedzialności, odciążając znacznie klienta, który i tak już ma sporo na głowie. Wynajmując podest roboczy lub ładowarkę teleskopową od sprawdzonego dystrybutora, inwestor ma pewność najwyższej jakości sprzętu oraz dodatkowych usług, które zdecydowanie usprawniają płynność i efektywność prowadzonych działań.

Jednym z takich dostawców jest RIWAL, który od ponad dekady dostarcza polskim klientom podnośniki i inny maszyny robocze od najlepszych producentów w branży, takich jak np. Magni czy JLG. Wynajem sprzętu z bogatej floty wiąże się dodatkowo z przywilejem skorzystania z dodatkowych usług, takich jak profesjonalny serwis - https://www.riwal.com/poland/pl-pl/serwis-i-naprawa.

Badania UDT i resurs – rzetelna analiza sprzętu

Wszystkie maszyny ze stajni RIWAL są idealnie przygotowane do pracy na najwyższych obrotach (m.in. posiadają aktualne badania UDT), jednakże podczas dużych inwestycji trzeba przyjąć każdy scenariusz i przygotować się na ewentualne usterki i problemy techniczne, które podczas prac na wysokościach lub trudnym terenie są praktycznie nieuniknione. W takim przypadku sztuką jest pozbycie się ich sprawnie w jak najkrótszym czasie – dlatego właśnie mobilny serwis RIWAL oferuje naprawy na terenie całego kraju.

Dodatkowo podesty robocze i ładowarki teleskopowe RIWAL dostępne na wynajem posiadają tzw. resurs, dzięki któremu możliwe jest określenie dokładnych informacji dotyczących: ilości cykli pracy danego urządzenia, długości wykonywanych cykli pracy, przenoszonego obciążenia oraz wysokości podnoszenia. Dane te pozwalają na szczegółową kontrolę maszyn w zakresie ich eksploatacji. Zatem jeśli bezpieczeństwo jest jednym z Twoich priorytetów, wybór sprzętu sygnowanego logiem RIWAL powinien być dla Ciebie oczywistością.

Ponadto warto nadmienić, że z usługi obliczenia resursu może skorzystać każdy. Jeśli posiadasz własną maszynę i potrzebujesz obliczyć jej parametry graniczne wraz z identyfikacją stanu technicznego, bez problemu możesz zgłosić się do jednego z oddziałów RIWAL i wykonać szczegółową analizę.

Profesjonalizm, bezpieczeństwo, szeroki zakres wsparcia oraz najwyższa jakości sprzętu poświadczona rzetelną analizą techniczną (m.in. certyfikaty UDT, resurs) – tak prezentuje się jedna z najlepszych ofert na rynku. Stawiając na wynajem od RIWAL, inwestujesz w swój sukces!

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy