Artykuł sponsorowany

Najpiękniejsze realizacje ze spieków kwarcowych i ich zastosowanie w kuchni, łazience - realizacje

Najpiękniejsze realizacje ze spieków kwarcowych i ich zastosowanie w kuchni, łazience - realizacje

Poznaj liczne pomysły na użycie płyt ze spieków kwarcowych w domu.

Wykończenie kuchni i łazienki z płyty ze spieku

W ostatnim czasie mocno wzrosła popularność płyt ze spieków kwarcowych. To dzięki poszerzającemu się gronu zadowolonych klientów. Płyty te wykonywane są z naturalnych materiałów, a do tego w pełni podlegają biodegradacji. Ich ogromnym atutem jest trwałość, a także wyjątkowo elegancki charakter. Połączenie tych cech sprawiło, że osoby, które posiadają w swoich domach blaty kuchenne ze spieków kwarcowych, fronty szafek, blaty łazienkowe, kominki, posadzki, parapety, przez lata mogą się cieszyć ich nieskazitelnym wyglądem.

Blat ze spieku kwarcowego od franko to produkt, który coraz częściej pojawia się w kuchniach polskich, ale także na całym świecie. Doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami, nadając wnętrzu wyjątkowego stylu. Jest przy tym bardzo trwały i nie ulega zniszczeniom nawet podczas intensywnej eksploatacji. Niezwykle efektownie prezentują się blaty zintegrowane ze zlewozmywakiem, wykonanym z jednej płyty. Zlew staje się mało widoczny, a całość aranżacji spójna. Płytę można wykorzystać również do wykończenia mebli kuchennych.

Z uwagi na to, że spiek jest płytą wielkoformatową, świetnie sprawdza się także w łazienkach na podłodze lub ścianach. Minimalna ilość złączeń ułatwia dokładne czyszczenie go i zapobiega rozwojowi grzybów oraz pleśni, nawet w najbardziej wilgotnych pomieszczeniach.

kuchnia - blat ze spieku kwarcowego

Piękne aranżacje ze spieków kwarcowych

Jeśli szukasz inspiracji lub nie masz pewności, jak wyglądałyby płyty ze spieków w mieszkaniu, sprawdź przykładowe realizacje franko.pl. Znajdziesz tu jednolite łazienki, elewacje oraz ekskluzywne blaty kuchenne z wyspą. Projekt ze spiekiem Clace Nero zawiera blaty z tej samej płyty co wyspa oraz okleiny ścienne. Cienki spiek w ciemnym kolorze pięknie prezentuje się w zestawieniu z białymi frontami szafek i eksponuje stylową wyspę.

Innym przykładem godnym uwagi jest realizacja kuchni ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir. W tym wypadku deseń spieku należy do bardziej wyrazistych. Zastosowany na blatach, zlewozmywaku oraz fartuchach nadaje pomieszczeniu klasę. Dzięki takiemu wykończeniu kuchnia staje się wyrafinowana i z pewnością zwróci uwagę każdego, kto do niej wejdzie.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy