Materiał Partnera

Najnowsze trendy w aranżacji łazienki

Najnowsze trendy w aranżacji łazienki

Jeżeli szukasz pomysłów na urządzenie swojej łazienki, sprawdź, jakie są najnowsze trendy w aranżacji. W tym roku zdecydowanie przeważać będą eleganckie wnętrza, w minimalistycznej oprawie. Jednak nie będzie miejsca na nudne. monotonne przestrzenie. Każdy, kto szuka inspiracji na projekt swojej łazienki, powinien znaleźć coś dla siebie.

Czarne akcenty

W tegorocznych trendach duże znaczenie będą miały czarne baterie łazienkowe. Wykorzystanie ich w swoim projekcie to prosty sposób na skuteczną metamorfozę łazienki. Czarne akcenty dodają elegancji, jednocześnie łącząc w sobie design i minimalizm. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy niewielkich łazienek. Akcenty w tym kolorze będą przyciągać wzrok, jednocześnie odciągając go od nie za dużego metrażu.

Marmur i drewno

W aranżacjach łazienek niezmiennie będzie królować marmur i drewno. Marmurowe łazienki zazwyczaj kojarzone z przepychem, w tym roku materiał znajdować się będzie niekoniecznie jedynie na ścianach. Popularne będzie wykorzystanie go, chociażby w obudowach umywalek, wanien lub blatach. Dodatkowo na fali popularności ekologicznych postaw, w projektach nie zabraknie powrotu do natury. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów oraz drewniane wykończenia to bez wątpienia trend pojawiający się od jakiegoś czasu w projektach łazienek. W najnowszych trendach drewno jest nieodłącznym elementem łazienek w stylu loftowym i industrialnym.

Innowacyjne rozwiązania

W najnowszych trendach oprócz wykorzystanych materiałów oraz kolorystycznych akcentów istotne będzie dobieranie w projekcie innowacyjnych rozwiązań. W tym roku dużo rozwiązań opierać się będzie na oszczędności oraz funkcjonalności urządzeń. Popularne staną się toalety bezrantowe, armatura oszczędzająca wodę oraz prysznice bez brodzików, baterie z termostatem. Połączenie często ekologiczny i praktycznych rozwiązań, nie musi wiązać się z ustępstwami estetycznymi. Korzystając z usług Pani Małgorzaty Szepelowskiej – projektantki wnętrz z Dopiewa pod Poznaniem, możemy mieć pewność, że projekt naszej łazienki będzie dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb. Profesjonalna aranżacja wnętrz połączy ze sobą elegancję z funkcjonalnością, szczególnie potrzebną w projektach małych łazienek.

Bez wątpienia w najnowszych trendach w aranżacji łazienek będą królować dobrej jakości materiały, takie jak marmur oraz świeże drewno. Warto zwrócić uwagę również na czarne akcenty, które przykują wzrok w pomieszczeniu. W tym roku popularne będzie połączenie funkcjonalnych rozwiązań, z wysokim poziomem estetyki.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy