Materiał Partnera

Na czym polega wyjątkowość ramek 3D na zdjęcia?

Na czym polega wyjątkowość ramek 3D na zdjęcia?

Nowoczesne dekoracje przykuwają wzrok i zyskują uznanie u wszystkich, którzy lubią nietuzinkowe sposoby urządzania wnętrza. Klasyczne dodatki coraz częściej zastępowane są modernistycznymi czy industrialnymi dodatkami. Jednym z ciekawych elementów wystroju są ramki na zdjęcia 3D. Co to takiego i na czym polega ich fenomen? Wyjaśniamy w naszym dzisiejszym wpisie.

Nowoczesne eksponowanie zdjęć

W jaki sposób można nowocześnie wyeksponować w domu fotografie, dyplomy czy plakaty? Do wyboru jest w zasadzie wiele możliwości. Przede wszystkim zwykłe, klasyczne ramki stojące czy wiszące. Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej nowatorskiego i wyjątkowego, postaw na ramki na zdjęcia 3D. Co to takiego? Jest to rodzaj oprawy, który daje przestrzenny efekt. Są głębsze niż klasyczne ramki na zdjęcia. Dzięki temu między oprawionym przedmiotem a ramą tworzy się dodatkowy dystans. Wygląda to naprawdę ciekawie. Cała kompozycja z ramkami przestrzennymi wygląda niczym gablotka na zdjęcia, ale również wyjątkowe drobiazgi!

Zastosowanie ramek przestrzennych na zdjęcia

Co ciekawe, ramki na zdjęcia 3D można wypełnić praktycznie wszystkim. Nie muszą to być koniecznie fotografie czy dyplomu lub certyfikaty. Wiele oczywiście zależy od wymiarów całej ramki. W ostatnim czasie niezwykle popularny jest motyw lasu we wnętrzach. Dlatego też w ramce przestrzennej na zdjęcia można umieścić mech. To doskonała dekoracja tak do salonu, jak i łazienki, ponieważ mech lubi wilgotne środowisko. Oprócz tego z ramki można zrobić schowek na klucze czy nawet skarbonkę. Ciekawym pomysłem jest także umieszczenie w boxie obok zdjęcia różnych przedmiotów. Świąteczne zdjęcie można udekorować choinką i bombkami, do fotografii z wakacji nad morzem wrzucić kilka muszelek, a wizerunek malucha zestawić z parą bucików. Wszystko to bez problemu zmieści się takiej ramce!

Jakie ramki na zdjęcia 3D wybrać?

Na rynku jest wiele ramek przestrzennych 3D. Którą z nich wybrać? Jak zdradza doradca z BD Art – sklep z ramkami na zdjęcia:

Większość ramek 3D na zdjęcia ma prosty profil bez dodatkowych zaokrągleń, zdobień czy żłobień. Charakteryzują się minimalistycznym stylem, co czyni z nich nie tylko nowoczesną dekorację, ale także pasującą do niemal każdego wnętrza. Nie musisz mieć w mieszkaniu stylu loftowego i industrialnego. Ramki typu box świetnie odnajdą się również w stylistyce skandynawskiej czy też glamour.

Nie można dopasować bezpośrednio konkretnej ramki do danego stylu. To element garderoby, którego nie można zaszufladkować. W końcu pasuje niemal do wszystkiego. Znaleźć można białe ramki na zdjęcia 3D, a także egzemplarze czarne czy wykonane z drewna. Szczególną popularnością cieszy się dąb i orzech, ale także mahoń. Tego typu obramowania mogą mieścić jedno zdjęcie, ale są także modele przygotowane pod dwie, trzy czy nawet cztery fotografie.

Ramki 3D nie tylko na zdjęcia!

Ramki 3D na zdjęcia to doskonała dekoracja niemal każdego wnętrze. Nowoczesny design połączony z ciekawą zawartością daje powalający efekt! Można do nich włożyć nie tylko zdjęcia, ale również stworzyć ciekawą kompozycję z wakacyjnych pamiątek czy drobiazgów z okazji narodzin dziecka. Ramki typu box również świetnie sprawdzają się do prezentacji plakatów czy motywujących cytatów. Można z ich pomocą stworzyć ciekawą kompozycję na ścianie w domu czy też w biurze. Ramki przestrzenne typu box świetnie sprawdzają się również w zestawie. Kilka sztuk takiego samego obramowania na ścianie o ciekawym designie z pewnością robi wrażenie! Jeśli chcesz podkreślić charakter swojego wnętrza i sprawić, że będzie bardziej nowoczesne – ramki 3D są z pewnością dla Ciebie!

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy