Materiał Partnera

Maszyny wysokiej jakości na budowie - jedyne właściwe podejście

Maszyny wysokiej jakości na budowie - jedyne właściwe podejście
Przestarzałe maszyny budowlane to zmora na placach budowy w całym kraju. Wielu przedsiębiorców w ramach oszczędności decyduje się na kupno zniszczonych urządzeń. Nie warto. Korzystanie ze sprzętu o wątpliwej jakości może przysporzyć wielu problemów – od wydatków na naprawy po narażenie zdrowia i życia pracowników. Wykorzystywanie przetestowanych maszyn wysokiej jakości to praktycznie obowiązek. W tak newralgicznym obszarze jakim jest budownictwo, gdzie urządzenia narażone są na intensywną eksploatację, a pracownicy wykonują zadania w warunkach o podwyższonym ryzyku, macosze podejście do tej kwestii jest nieodpowiedzialnością. Godnym zaufania producentem podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych jest JLG. Marka, której korzenie sięgają końca lat 60-tych XX wieku, posiada w Polsce 9 certyfikowanych oddziałów. Dzięki rozlokowaniu ich w różnych rejonach kraju JLG oferuje sprawny i profesjonalny serwis na jego całym terenie. Oferta JLG obejmuje wszystkie najpopularniejsze typy maszyn obecnie wykorzystywanych podczas prac budowlanych i konserwacyjnych -  http://jlg.com.pl/produkty/. W sprzedaży znajdują się:
  • Podnośniki nożycowe - Dostępne w wariancie elektrycznym i spalinowym. Modele elektryczne znajdują zastosowanie przede wszystkim w obiektach zamkniętych lub na utwardzonym terenie na zewnątrz przy pracach wykończeniowych. Urządzenia napędzane spalinowo rekomendowane są natomiast do prac zewnętrznych, gdzie teren bywa nieutwardzony i wyboisty.
  • Podnośniki masztowe i pionowe dla personelu – Uniwersalny typ kompaktowych maszyn.
  • Podnośniki przegubowe – Maszyny przeznaczone zarówno do pracy w wąskich korytarzach, jak i w terenie. Dostępne w wersji z napędem elektrycznym i spalinowym.
  • Podnośniki teleskopowe – Podesty napędzane spalinowo, których główną cechą jest duży wysięg boczny.
  • Wysięgniki – Kompaktowe maszyny na podwoziu gąsienicowym.
  • Ładowarki teleskopowe – Najwszechstronniejsze pojazdy budowlane w ofercie, które zaopatrzone w dodatkowe akcesoria mogą z powodzeniem zastąpić skomplikowany park maszynowy.
  • Podnośniki niskopoziomowe – Proste maszyny do lekkich prac konserwacyjnych i kompleksowej obsługi obiektów. Sprzedawane są w trzech wersjach – elektrycznej, przesuwanej oraz EcoLift.
Efektywne, nowoczesne maszyny to gwarancja bezpiecznej pracy. Pamiętajmy zatem – chytry traci podwójnie.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy