Artykuł sponsorowany

Majsterkowiczu, wybierz narzędzia dla siebie!

Majsterkowiczu, wybierz narzędzia dla siebie!
Zestaw narzędzi musi się znaleźć pod każdym dachem, takie są fakty. Gdy chcemy wybrać taki zestaw, ułatwia on nam majsterkowanie. Jeśli uwielbiasz spędzać czas w warsztatowych klimatach, to świetnie. Co powinno się znaleźć w narzędziowym niezbędniku?

Wiercenie

Tu jeśli nie wiercisz częściej niż raz na tydzień czy dwa, zestaw amatorski do wiercenia zupełnie wystarczy. Dobierz zestaw taki, który będzie odpowiadał materiałowi, w którym będziesz wiercić. Najważniejsza jest właściwa wiertarka. Wybieramy spośród: - ręcznych - udarowych - bezudarowych - wiertarko-wkrętarek Jeśli masz ręczną, głównie będziesz wiercić w drewnie. W innych materiałach już trzeba będzie wybrać inną wiertarkę, bo wiertła mogą łatwo ulec złamaniu. Udarowa wiertarka będzie dobra do betonu. Amatorskie mają małą moc, więc otwory będą miały małą średnicę. Jeśli kupujesz wiertarkę bez udaru, sprawdzi się w miękkich materiałach, głównie w drewnie. Ich moc zawiera się w zakresie 500 do 700 W. Ostatni typ, na który warto zwrócić uwagę to wiertarko-wkrętarki. Mają małą moc, więc w drewnie będą działać świetnie. Ich zaleta to mobilność.  

Klucze

Tu mamy bardzo duże zróżnicowanie. Najbardziej popularne to: - płaskie - oczkowe - nasadowe - nastawne - imbusy Nasadowe często kupuje się w zestawach, świetnie dają rade przy mniej wymagających pracach. Gdy nie trzeba wiele siły by coś odkręcić lub przykręcić. Obustronne klucze płaskie to najlepszy wybór. Bo to uniwersalne  narzędzia ręczne

Śrubokręty

Łatwe w użyciu i skuteczne. Zestaw to niezbędnik, daje się dobrze wykorzystać w prostych i trudniejszych pracach. Lepiej kupić od razu zestaw, bo wówczas mamy pewność, że nie zabraknie nam żadnego rodzaju.

Narzędzia do warsztatu

  Dobry zestaw to taki, z którym możemy śmiało wykonać drobne naprawy. Zarówno w domu jak i w warunkach warsztatowych. Zestaw koniecznie musi zawierać: śrubokręty i kombinerki, miara lub miary różnej długości. Dodatkowo – różnego typu klucze. Całość dobrze trzymać w jednym miejscu więc dobrze sprawdzą się tu funkcjonalne, dedykowane skrzynki lub kufry, z którymi cały narzędziowy arsenał będziemy mieli z łatwością pod ręką. Wybór narzędzi to dzisiaj prosta sprawa, o ile trafnie zdefiniujemy swoje potrzeby, będzie to naprawdę dobra opcja. Takie doposażenie się w warunkach warsztatowych będzie doskonale sprawdzać się w wielu przypadkach. I nawet najbardziej niecodzienne zdarzenie, po prostu nie będzie w stanie nas zaskoczyć. Szeroki wybór narzędzi znajdą Państwo w sklepie  EBMiA.pl pod adresem:  https://www.ebmia.pl/narzedzia-c-1805.html

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy