Artykuł sponsorowany

Lustra w stylu glamour - obowiązkowym elementem wystroju modnych i eleganckich wnętrz

Lustra w stylu glamour - obowiązkowym elementem wystroju modnych i eleganckich wnętrz

Wystrój wnętrz mieszkalnych odgrywa coraz ważniejszą rolę w życiu ludzi, którzy pragną, by ich pomieszczenia przyciągały uwagę gustowną, funkcjonalną i przyjemną dla oka aranżacją, w której każdy domownik poczuje się swobodnie i komfortowo. Wszelakie dodatki i dekoracje wprowadzane do wnętrz, powinny pozostawać w ścisłej korelacji z wystrojem pomieszczenia, bo tylko wtedy jego stylizacja będzie udana i satysfakcjonująca.

Modne dodatki w stylu glamour

Wnętrza glamour cieszą się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem wśród klientów, a lustra w stylu glamour stają się ich obowiązkowym elementem wystroju. Błyszczące, oryginalne i szalenie atrakcyjne wspaniale zdobią salony, sypialnie czy łazienki urządzone zgodnie z  duchem tego wyjątkowego stylu. Wprowadzają one do pomieszczeń klasę, elegancję i wyjątkowy urok, bo jak żadne inne są przepięknie zdobione i przyciągają uwagę błyszczącymi, nieco kobiecymi elementami wystroju.

Glamour również w salonie

W salonach fantastycznie wyglądają lustra w stylu glamour zarówno w prostych i klasycznych, jak i wyszukanych ramach, które stają główną ozdobą pomieszczenia. Zawieszone nad efektowną komodą doskonale powiększają wnętrze, wprowadzając do niego światło i szczególny klimat, sprzyjający relaksowi i spotkaniom z najbliższymi. Zjawiskowo prezentują się lustra w stylu glamour, których ramy zdobione są srebrną mozaiką.Z powodzeniem mogą one upiększać salon, sypialnię, a nawet pokój kąpielowy. Czarne lu białe ramy w połączeniu z dominującym srebrem tworzą unikatowy i szalenie atrakcyjny dodatek do wnętrza, który na pewno zostanie doceniony przez odwiedzających gości.

Dodatek do sypialni

Lustra w stylu glamour przepięknie wyglądają w sypialniach, w których zagościł ten styl. Nawet w niewielkich pomieszczeniach sypialnianych, lustra zawsze dobrze wyglądają, bowiem doskonale rozświetlają wnętrza, wprowadzając urzekający blask i szyk.Te elementy  kojarzą się z luksusem, stąd styl glamour cieszy się  tak dużym zainteresowaniem wśród płci pięknej. Lustra glamour mogą przybierać rozmaite formy, od okrągłych, prostokątnych po finezyjne i niezwykle oryginalne w kształcie. Ważne, by rama była duża i błyszcząca, z dodatkami srebra lub mozaiki srebrnej, która dodaje wnętrzu klasy i luksusu.

Warto umieszczać w salonie lustra w stylu glamour, bo skutecznie powiększają  przestrzeń, wprowadzając do niej przyjemny blask oraz subtelny i modny design. Wnętrza, w których dominuje styl glamour zawsze emanują szykiem i niepowtarzalnym klimatem, a tak efektowne dodatki, jak lustra glamour wspaniale podkreślają ich elegancki  i szykowny charakter.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy