Artykuł sponsorowany

Gdzie kupić płyty styropianowe do ogrzewania podłogowego?

Gdzie kupić płyty styropianowe do ogrzewania podłogowego?

Jest jednym z najwydajniejszych systemów ocieplania, przy czym nie zabiera miejsca, jest niewidoczny oraz nie generuje miejsc powstawania brudu. Mowa o ogrzewaniu podłogowym, przewyższającym pozostałe rozwiązania zarówno pod względem skuteczności, jak i ograniczenia strat energii cieplnej, dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów izolacyjnych. Optymalnie dobrane materiały izolacyjne oraz prawidłowa instalacja pozwalają na redukcję kosztów eksploatacyjnych nawet o dziesięć procent.

Ogrzewanie podłogowe.

 Zainstalowane w posadzce lub stropie ogrzewanie podłogowe emituje ciepło równomiernie na dużej powierzchni. Unoszące się w związku z tym powietrze intensywniej ogrzewa stopy, natomiast w wyższych partiach pomieszczenia traci swoją intensywność, zwiększając tym samym komfort użytkowników.

 Niezwykle istotną sprawą jest odpowiednia izolacja termiczna, mająca na celu pożądane ukierunkowanie strumieni cieplnych, oraz zapobieganie strat wynikających z emisji ciepła do innych pomieszczeń. W przypadku instalacji grzewczej na parterze brak izolacji spowodowałby niezamierzony wzrost temperatury w piwnicy, zwiększając tym samym ogólne koszty grzewcze.

Materiały izolacyjne.

 Przede wszystkim muszą być odporne na nacisk, w przeciwnym wypadku elementy grzewcze oraz wylewka nie byłyby stabilne. Nie należy zatem stosować materiałów naturalnych, takich jak konopie, włókna drzewne itp. Zdecydowanie taniej i skuteczniej jest zastosować systemy izolacyjne z polistyrenu, który poprzez spienienie w procesie technologicznym tworzy znany nam styropian.

Płyty styropianowe do ogrzewania podłogowego.

 Dodatkową zaletą stosowania polistyrenu, jest doskonała izolacja akustyczna oraz możliwość formowania płyt w zależności od wymogów architektonicznych. Szerokie możliwości adaptacyjne oraz plastyczne płyt i produktów izolacyjnych wykonanych zgodnie z wymogami klientów można poznać za pośrednictwem strony http://www.hirsch-porozell.pl/produkty/plyty-do-ogrzewania-podlogowego/.

 Nowoczesne linie technologiczne pozwalają tworzyć materiały izolacyjne dostosowane do konkretnych potrzeb inwestorów. Dotyczy to zarówno podłóg, stropów, jak i rur, także wymagających ocieplania.

Gdzie kupić płyty styropianowe izolujące ogrzewanie podłogowe?

Płyty styropianowe produkcji HIRSCH Porozell dostępne są w placówkach partnerskich oraz marketach budowlanych. Nie bez znaczenia jest fakt, że firma buduje swoje wieloletnie doświadczenie na bazie kontaktów z przedstawicielami handlowymi, a także na podstawie opinii samych użytkowników.

Więcej informacji, zarówno w zakresie technologicznym, jak i handlowym można uzyskać za pośrednictwem formularza kontaktowego umieszczonego na stronie HIRSCH Porozell.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy