Artykuł sponsorowany

Dyfuzory z feromonem - gdzie i kiedy się sprawdzają?

Dyfuzory z feromonem  - gdzie i kiedy się sprawdzają?

Istnieje wiele sposobów na zapewnienie świeżego, przyjemnego zapachu panującego we wnętrzach. Spędzanie czasu w sypialni, pokoju dziennym czy biurze, które ładnie pachną, jest znacznie przyjemniejsze, pozwala się odstresować i cieszyć odpoczynkiem lub efektywnie skupić na pracy. Jednymi z produktów, które rozprowadzają piękny aromat w pomieszczeniach, są dyfuzory z feromonami. Odpowiadamy, czym one są oraz gdzie się sprawdzają.

Czym są i jak działają dyfuzory z feromonami?

Dyfuzory z feromonami to wyjątkowe produkty, które służą do aromatyzacji pomieszczeń. Są to niewielkie karafki (najczęściej o pojemności ok. 100 ml) wypełnione zapachową mieszanką, w której składzie znajdują się wysokiej jakości olejki eteryczne. Do flakonika wkładane są specjalne patyczki, które nasiąkają płynem i sprawiają, że delikatny zapach unosi się we wnętrzu.

Jedna buteleczka wystarcza nawet na dwa miesiące działania. Pamiętaj, że im więcej patyczków użyjesz, tym intensywniejszy aromat będzie wyczuwalny w pomieszczeniu. Jest to ważne szczególnie w dużych przestrzeniach. Co istotne, patyczki warto także co jakiś czas obracać do góry nogami, aby zachować jeszcze lepszą skuteczność dyfuzora z feromonami.

Kiedy warto korzystać dyfuzorów z feromonami?

Z dyfuzorów warto korzystać w każdym momencie! W ciągu dnia pozwolą Ci lepiej skupić się na pracy i sprawią, że wykonywanie codziennych obowiązków stanie się znacznie przyjemniejsze. Wieczorem czy podczas długiej, gorącej kąpieli pomogą Ci się jeszcze lepiej odstresować i zrelaksować. Ustawione w sypialni umożliwią łatwiejsze zasypianie i umilą poranne wstawanie.

Warto jednak przemyśleć umiejscowienie dyfuzora, aby znajdował się on w możliwie centralnej części pomieszczenia. Dzięki temu aromat będzie rozprowadzany równomiernie po całym pokoju. Estetyczne buteleczki sprawiają, że poza funkcją praktyczną dyfuzor może też służyć jako element dekoracyjny.

Rodzaje dyfuzorów z feromonami

W ofercie renomowanych sklepów, takich jak Zwegrodzki, znajdziesz wiele różnych zapachów dyfuzorów z feromonami, które najczęściej oparte są na nutach kwiatowych. Spośród nich największą popularnością cieszą się kompozycje:

  • kwiatowo-drzewne,

  • kwiatowo-owocowe,

  • kwiatowo-orientalne.

Dzięki temu każdy znajdzie wśród nich aromat, który będzie odpowiadał indywidualnym preferencjom i sprawi, że spędzanie czasu w domu czy też innej przestrzeni będzie jeszcze przyjemniejsze.

 

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy