Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto kupić tkany obrus?

Dlaczego warto kupić tkany obrus?
Obrusy, podobnie jak zasłony, firany i narzuty, to dodatki, które często goszczą w wielu domach. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób upiększyć stół np. w salonie bądź jadalni, warto postawić na tkany obrus. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, gdyż tego typu dodatki na stół są m.in. trwałe, sztywne i mają wiele modnych wzorów. Dowiedz się, dlaczego konkretnie warto wybrać tkany obrus oraz jakie wzory są obecnie trendy.

Tkaniny: Jakie zalety mają tkane obrusy?

Tkane obrusy to idealna dekoracja stołu – dzięki nim w łatwy sposób można podkreślić klimat wnętrza oraz zadbać o to, by stół prezentował się pięknie. Obrusy, bieżniki i serwety to obecnie niezastąpiony dodatek, który w łatwy sposób modnie aranżuje stół. Tkaniny (materiały tkane), z których są wykonane to najczęściej: bawełna, len, wiskoza oraz obecnie także tkaniny syntetyczne (np. poliester, zwany także torlenem i elaną). Warto podkreślić, że rosnąca popularność obrusów, bieżników i serwet z włókien syntetycznych związana jest z ich licznymi zaletami. Najważniejszą z nich jest bardzo wysoka wytrzymałość, która wynika z mocnych i równych włókien. Tkany obrus, bieżnik lub serweta z poliestru są tak często wybierane, gdyż oprócz trwałości mają szereg innych zalet, do których zalicza się m.in. sztywność (taki obrus nie dopasowuje się do kształtu, który otacza) oraz fakt, że tego typu dodatki nie są elastyczne, nie rozciągają się i nie wyciągają.

Tkane obrusy – idealny dodatek na stół! Poznaj najmodniejsze wzory

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na obrus, bieżnik czy serwetę, warto wiedzieć, jakie wzory są obecnie trendy. W nowoczesnym domu nie może zabraknąć motywu flaminga. Warto zatem kupić tkany obrus, bieżnik lub serwetę z wzorem, który zdominował obecne trendy wnętrzarskie – tym samym nie może zabraknąć go również na twoich dodatkach na stół. Aby zakup był udany, upewnij się, że firma produkująca je gwarantuje najwyższą jakość druku, prze co nakrycie stołu będzie miało piękne, intensywne kolory. Piękny bieżnik z motywem flaminga można znaleźć np. w ofercie sklepu Polontex z Częstochowy. Wśród innych, modnych wzorów znajdują się wszelkie motywy roślinno-zwierzęce, które mogą mieć zarówno pastelowe, jak i bardziej intensywne barwy. Tego typu obrusy i bieżniki sprawdzą się zarówno na prostokątnych ławach, jak i dużych stołach. Ponadto, o czym dobrze wiedzieć, mogą stanowić zarówno samodzielną ozdobę, jak i dodatek układany na białym, większym obrusie. Warto kupić tego typu dodatki na stół, gdyż w łatwy sposób można zaaranżować wnętrze, które będzie zgodne z najnowszymi trendami.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy