Artykuł sponsorowany

Bidet i pisuar w Twojej łazience

Bidet i pisuar w Twojej łazience

Bidety i pisuary są coraz bardziej modne w aranżacji łazienek. To niestandardowe i niebanalne rozwiązanie w wyposażeniu łazienki. Często jednak zastanawiamy się na sensownością nowoczesnych rozwiązań. Czy pójście za tropem mody zawsze okazuje się skuteczne?

Pisuar

Pisuar to świetne rozwiązanie w łazienkach restauracyjnych czy w ogóle w miejscach publicznego użytku np w galeriach handlowych. Czy jest sens jednak montować pisuar w swoim własnym domu? Nowoczesna moda bardzo szybko się zmienia i zaczyna uwzględniać pisuar w nowych aranżacjach. Pisuar zajmuje niewiele miejsca, może się wkomponować w różną stylistykę łazienkową. Pisuar nie tylko jest elegancji przy aranżacjach, ale także ułatwia mieszkańcom sprzątanie. Zdecydowanie mniej roboty jest przy czyszczeniu pisuaru niż sedesu. To rzecz oczywista. Polecamy go zastosować przy aranżacji wnętrza dla singla o płci męskiej. Single mężczyźni są zwykle pochłonięci pracą i nie mają czasu na sprzątanie. Pisuar to świetne rozwiązanie dla nich. Pisuar zajmuje 40 cm szerokości i 30 cm głębokości. Czy to wiele? To bardzo malutko przy aranżacji pomieszczeń. Ponadto pisuar znajdzie zastosowanie do każdego typu łazienek, zarówno tych dla gości jak dla domowników. Pisuar wykonuje się zwykle ze stali nierdzewnej bądź ceramiki. Wpisuje się doskonale w najnowsze designy. Można go umieścić na ścianie bądź powiesić na stelażu. Jak kto woli. Ceny pisuarów też nie są przerażające.

Bidet

Bidet to także jedno z ciekawszych rozwiązań do naszej łazienki. Tak samo jak pisuar wszedł to współczesnej mody łazienkowej. Jego zaletą jest uniwersalność. Doskonale posłuży dzieciom i dorosłym. Zarówno bidet jak i pisuar sprawiają, że łazienka jest po prostu bardziej użyteczna. Najlepszym miejscem do montażu bidetu jest przestrzeń tuż przy misce sedesowej. Wymiary bidetu to 60 cm głębokości i 40 cm szerokości. Może warto się zastanowić nad instalacją bidetu. Pamiętajmy, że do produktu należy dokupić baterie.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy