Bezprzewodowy odkurzacz to z całą pewnością urządzanie, dzięki któremu w naszych domach zapanuje perfekcyjny porządek. Marka Samsung oferuje swoim klientom sprzęty sprawiające, że sprzątanie nie będzie już jedną z najbardziej nielubianych domowych czynności. Jaki powinien być dobry odkurzacz bezprzewodowy? Podpowiadamy!

Większy komfort na co dzień. Na jaki odkurzacz bezprzewodowy się zdecydować?

Samsung Jet to z pewnością bardzo dobry odkurzacz bezprzewodowy. W zestawie ze sprzętem można również nabyć stację czyszczącą, dodatkową baterię, bądź zestaw akcesoriów, które na pewno świetnie sprawdzą się na przykład podczas sprzątania samochodu czy trudno dostępnych miejsc w domu. O jakich akcesoriach mowa? O minielektroszczotce, która doskonale usuwa sierść z kanap, nadaje się też do sprzątania w aucie. Pomocnym gadżetem w zachowaniu porządku będzie też szczotka z miękkim włosiem, która z kolei perfekcyjnie usuwa zanieczyszczenia z delikatnych powierzchni, bez ryzyka zarysowania ich. Jest też nieocenioną pomocą w odkurzaniu półek, regałów czy niełatwej w czyszczeniu klawiatury komputera. Bezprzewodowy odkurzacz jest też wyposażony w szczelinówkę, czyli długą i wąską końcówkę przeznaczoną do odkurzania trudno dostępnych miejsc, takich jak wszelkie szczeliny między meblami. A dzięki zginanej końcówce, którą można ustawić pod różnym kątem, dobrze da się wyczyścić żaluzje czy wysoko zamontowane półki. Bezprzewodowy odkurzacz marki Samsung jest też wyposażony w cyfrowy wyświetlacz LED, dający pełną kontrolę nad urządzeniem. Jakie funkcje posiada? Pozwala sprawdzać poziom energii, rodzaj wybranej szczotki czy wybór trybu pracy samego odkurzacza. W razie zaistniałej potrzeby powiadomi również o konieczności wyczyszczenia filtra i blokadzie w szczotce.

Higieniczna czystość bez płynów i detergentów

Jeśli wciąż nie wiesz, na jaki odkurzacz bezprzewodowy postawić, może przekona Cię kolejna zaleta Samsung Jet, jaką jest bezproblemowe czyszczenie tego urządzenia. Pojemnik na kurz opróżnisz i wyczyścisz w prosty sposób. Wszystkie elementy odkurzacza, czyli pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy i filtr, można myć w wodzie. A jaki odkurzacz bezprzewodowy zapewni tak higieniczne oczyszczanie pojemnika na zanieczyszczania jak Samsung Jet? Wystarczy odłączyć pojemnik i umieścić go w stacji czyszczącej Clean Station, która automatycznie usunie jego zwartość.

Odkurzacz bezprzewodowy 2w1

Stacja ładująca 2w1 to bardzo wygodne rozwiązane zastosowane przez firmę Samsung w jej odkurzaczach, ponieważ daje możliwość elastycznej zmiany miejsca ładowania odkurzacza, a dzięki samej stacji montowanej do ściany, można też zaoszczędzić trochę miejsca w domu. A w dodatku każda z wymienionych opcji daje również możliwość komfortowego przechowywania części akcesoriów odkurzacza, które będą pod ręką, w razie potrzeby do posprzątania trudno dostępnych miejsc. Odkurzacz bezprzewodowy 2wmarki Samsung to nieoceniony pomocnik!

Rate this post